Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Gminie Puck

Wyszukiwanie zaawansowane

Pracownicy

ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GMINIE PUCK
ul. 10 lutego 29,  84-100 PUCK

tel. 58 673 56 35                                                                                                                                                                          fax: 58 673 00 49                                                                                                                                                                        e-mail: sekretariat@zopo.puck.pl                                                             

DYREKTOR
Barbara Miłkowska
tel. 58 673 20 96 wew. 636
tel. 58 673 56 36
e-mail: dyrektor@zopo.puck.pl
GŁÓWNY KSIĘGOWY
Barbara Stankiewicz
tel. 58 673 56 34
barbara.stankiewicz@zopo.puck.pl
STARSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH
Małgorzata Schreiber
tel. 58 673 56 35
malgorzata.schreiber@zopo.puck.pl
STARSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH I KADR
Weronika Budzisz
tel. 58 673 56 35
weronika.budzisz@zopo.puck.pl 
STARSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ
Agnieszka Białk
tel. 58 673 56 34
agnieszka.bialk@zopo.puck.pl
STARSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ
Iwona Dybowska
tel. 58 673 56 37
iwona.dybowska@zopo.puck.pl
STARSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ
Katarzyna Nadolska
tel. 58 673 56 37
katarzyna.nadolska@zopo.puck.pl
STARSZY SPECJALISTA DS. PŁAC, ROZLICZEŃ PŁACOWYCH I KASY
Weronika Tempska
tel. 58 673 56 37
weronika.tempska@zopo.puck.pl 
STARSZY SPECJALISTA DS. PŁAC I ROZLICZEŃ PŁACOWYCH
Karolina Konior
tel. 58 673 56 37
karolina.konior@zopo.puck.pl
STARSZY SPECJALISTA DS. KONTROLI
Justyna Kempa
tel. 58/ 673 56 12                                                                                                                                                                      justyna.kempa@zopo.puck.pl
KIEROWCA
Stanisław Korth

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Barbara Miłkowska

Data wytworzenia:
11 maj 2021

Osoba dodająca informacje

Weronika Budzisz

Data publikacji:
11 maj 2021, godz. 10:06

Osoba aktualizująca informacje

Weronika Budzisz

Data aktualizacji:
28 paź 2021, godz. 08:30